Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Baran

21 III - 20 IV
Horoskop roczny na rok 2019 dla Barana

Życie uczuciowe: Jeśli od lat jesteś w udanym związku, to i w tym roku czekają cię miłe chwile z partnerem. Lepiej będziesz teraz rozumieć partnera, a to pierwszy krok do dobrej, przyjaznej atmosfery. Samotne Barany powinny uważnie rozglądać się wokół siebie. Może już wkrótce poznają kogoś interesującego i będzie to początek ważnej znajomości. Zaufaj swojej intuicji, a ona podpowie ci komu warto zawierzyć.

Zdrowie: Zadbaj o swój system nerwowy, szczególnie w pierwszej połowie roku. Staraj się panować nad sobą, unikaj stresów. Pomyśl również o zmianie diety, jedz więcej warzyw i owoców, wprowadź do jadłospisu ryby.

Praca i finanse: Na polu zawodowym twoja sytuacja ustabilizuje się. Atmosfera w pracy bardzo się poprawi, a swoją pozytywną energią zarazisz współpracowników. Twoje zaangażowanie i kreatywność zostaną docenione. Załatwisz wiele spraw, uporządkujesz sprawy finansowe.

Porada na ten rok: Nie nastawiaj się na spektakularne sukcesy, coś wartościowego możesz osiągnąć rozwijając zalety swojego charakteru. Nie zawsze to, o czym marzysz, jest lepsze od tego, co masz tuż pod ręką.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com