Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Baran

21 III - 20 IV
Horoskop zawodowy dla Barana
Niepokorny i przebojowy. Urodził się żeby rządzić, z determinacją dąży do zdobycia władzy i sukcesów zawodowych.

Barany lubią rządzić, mają zdolności przywódcze, chcą być liderami, przewodnikami. Nie lubią w pracy nudy i monotonii, a w związku z tym często zmieniają zajęcie, nie zawsze kończą rozpoczęte projekty. Barany są bardzo ambitne, za wszelką cenę dążą do tego, aby w życiu osiągnąć znaczącą pozycję. Są niepokorne, rzadko słuchają poleceń i rozkazów, nie lubią być podwładnymi. Nie odpowiada im praca ograniczająca ich inwencję, sprawdzają się w zawodach wymagających pomysłowości, siły, podejmowania szybkiej decyzji, odwagi. Dzięki swojej odwadze, przebojowości, umiejętności podejmowania ryzyka i przedsiębiorczości osiągają życiowe sukcesy. Żywiołem Baranów jest walka, ryzyko, działanie. Podstawą jest praca, lubią pracować z ludźmi, nawiązywać nowe kontakty. Odpowiadają im także zajęcia związane z nauczaniem, szkoleniem, nadzorowaniem innych.

Barany jako pracownicy są niepokorne, nie lubią słuchać rozkazów, każdą rzecz robią po swojemu. Często wpadają w konflikty z przełożonymi.

Baran jako szef czuje się na swoim miejscu. Bardzo dużo wymaga zarówno od siebie jak i od swoich podwładnych, bywa bezwzględny w egzekwowaniu swoich poleceń, łatwo wpada w gniew. Ceni pracowników niezależnych, pomysłowych, samodzielnych.

Barany dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: żołnierz, nauczyciel, wykładowca, polityk, sportowiec, inżynier, lekarz, marynarz.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com