Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Bliźnięta

22 V - 20 VI
Horoskop zawodowy dla Bliźniąt
Zaradne i błyskotliwe. Lubią zmiany, potrzebują pracy stawiającej przed nimi ciągle nowe wyzwania, nie cierpią monotonii i nudy.

Bliźnięta są pracowite, inteligentne, bystre, pomysłowe i wszechstronne. Lubią pracować aktywnie, potrzebują być w ciągłym ruchu, działać, przemieszczać się z miejsca na miejsce, mają duże zdolności adaptacyjne. Realizują się w wielu zawodach, jeśli tylko mogą wykazać się zaradnością, błyskotliwością i pomysłowością. Łatwo i szybko nawiązują kontakty z innymi ludźmi, uwielbiają podróże i przygody, realizują się w dziennikarstwie, mogą być prezenterami i konferansjerami, aktorami, wykładowcami. Bliźnięta lubią wszystko, co nowe i świeże, zwykle nie mają zahamowań i kompleksów. Męczy je żmudna i trudna praca, przez co nie zawsze sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Odnoszą sukcesy w polityce, w mediach. Często zmieniają zajęcie.

Bliźnięta pracownicy są zwykle lubiane w pracy, łatwo odnajdują się wśród ludzi. Bliźnięta nie lubią być kontrolowane, chętnie pracują w nienormowanym czasie pracy, uwielbiają służbowe wyjazdy i szkolenia. Bywają roztrzepane i bałaganiarskie.

Bliźnięta jako szefowie wymagają od pracowników dużej kreatywności, inwencji i pomysłowości. Zwykle łatwo się z nimi dogadać, są miłe i wyrozumiałe. Oczekują jednak od pracowników pełnego poświęcenia i dyspozycyjności.

Bliźnięta dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: dziennikarz, handlowiec, polityk, nauczyciel, aktor, pisarz, prawnik.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com