Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Byk

21 IV - 21 V
Horoskop zawodowy dla Byka
Pilny i sumienny. Odpowiednio nagrodzony, doceniony potrafi wytrwale pracować, nie boi się wyzwań i pracochłonnych projektów.

Byki lubią ciężko pracować. Mają wysokie ambicje, są pracowite i wytrwałe, jeśli czegoś pragną, potrafią nawet bardzo długo czekać na sukces i realizację swoich planów. Są bardzo opanowane, cierpliwe, wytrzymałe. Potrafią dogłębnie analizować problemy, trzeźwo oceniać fakty. Sprawdzają się w długoterminowych, wymagających wytrwałości przedsięwzięciach. Lubią pracować w dużych firmach, na odpowiedzialnych, samodzielnych stanowiskach. Nie lekceważą swoich obowiązków, wszystkie projekty zwykle doprowadzają do końca. Rzadko zmieniają pracę. Lubią stabilizację, uwielbiają porządek, nie angażują się w przedsięwzięcia wymagające dużego ryzyka, bywają nieufne. Wytrwale i konsekwentnie dążą do wysokiego statusu społecznego oraz dobrej pozycji majątkowej.

Byki jako pracownicy są sumienne i obowiązkowe. Jeśli dostają awanse, podwyżki, nagrody - stają się lojalne wobec pracodawcy i zmotywowane do dawania z siebie wszystkiego. Starają się jak najlepiej wypaść w oczach pracodawcy.

Jako szefowie Byki są sprawiedliwe, wyrozumiałe, łagodne. Stawiają przed pracownikami konkretne wymagania i z tego potem rzetelnie ich rozliczają. Nie lubią leni, kombinatorów. Umieją motywować pracowników do większego wysiłku, ale też są pamiętliwe, łatwo im podpaść.

Byki dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: bankier, księgowy, makler, architekt, rolnik, wykładowca, kucharz.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com