Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Koziorożec

22 XII - 19 I
Horoskop zawodowy dla Koziorożca
Wytrwały i odpowiedzialny. Stopniowo dąży do sukcesów zawodowych, marzy o dostatnim życiu, ceniony fachowiec, pracowity i sumienny.

Koziorożce są bardzo pracowite i obowiązkowe. Marzą zwykle o karierze, bogactwie, luksusie. Potrafią wytrwale czekać na sukces, dużo pracują, nawet po godzinach. Stopniowo robią karierę dzięki ambicjom i rzetelnej wiedzy, wykorzystując również doświadczenie życiowe. Jeśli nie osiągają sukcesów, tracą zapał a nawet poczucie własnej wartości. Praca jest bowiem całym ich życiem, często ważniejsza od rodziny. Są uczciwe, solidne, nikt im nie dorówna gorliwością, pilnością i obowiązkowością. Zwykle nie lubią zmian, rzadko zmieniają miejsce i rodzaj pracy. Koziorożce są zwykle odporne na stres, opanowane i rzeczowe. Mają talenty do pomnażania pieniędzy, często pracują na giełdzie, w bankowości. Kierują się zdrowym rozsądkiem, nie ulegają emocjom.

Koziorożce jako pracownicy są bardzo odpowiedzialne, sumienne i rzeczowe. Są bardzo cenionymi pracownikami, poświęcają pracy dużo czasu i energii. Są świetnymi fachowcami.

Koziorożce jako szefowie są bardzo wymagające, surowe. Starają się sprawiedliwie oceniać pracowników. Czasem bywają bezwzględne.

Koziorożce dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: informatyk, finansista, agent nieruchomości, urzędnik państwowy, dyplomata, księgowy, rzeczoznawca, notariusz.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com