Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Lew

23 VII - 22 VIII
Horoskop zawodowy dla Lwa
Żądny włądzy, ambitny. Duży talent przywódczy, często osiąga sukces zawodowy, dąży do celu za wszelką cenę, chce błyszczeć, nie boi się ryzyka.

Lwy mają duże poczucie własnej wartości, są dumne, pewne siebie, kochają władzę. Uwielbiają funkcje reprezentacyjne, mają bardzo duże ambicje zawodowe, wysokie aspiracje. Często zakładają własne firmy, uprawiają wolne zawody. Realizują się w zawodach wymagających kreatywności, samodzielnego myślenia i pomysłowości. Szybko nudzą się monotonnymi obowiązkami. Mają talenty organizacyjne i talent przywódczy. Lubią współpracować i działać w grupie, pod warunkiem że ich pomysły będą zauważone i docenione. Lubią zawodowe wyzwania i nie boją się ryzykownych i odpowiedzialnych zadań. Dobrze realizują się w zawodach związanych z ciągłym rozwojem, bezustannym działaniem, ruchem. Często cieszą się autorytetem i uznaniem dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, wytrwałości, wrodzonym zdolnościom organizatorskim i pewności siebie. Lubią się wyróżniać, cenią podwyżki, odznaczenia, nagrody. Chętnie biorą udział w ryzykownych przedsięwzięciach, grach losowych.

Jako pracownicy Lwy są odpowiedzialne i rzeczowe, towarzyskie i uczynne. Nie lubią, gdy przełożony narzuca im swoją wolę, czasem popadają w konflikty z władzami, bo otwarcie mówią to, co myślą. Umieją dobrze organizować sobie pracę, nie lubią bałaganiarstwa i lenistwa.

Jako szefowie Lwy są bardzo wymagające, surowe, czasami bezwzględne, wymagają posłuszeństwa i lojalności. Zwykle narzucają swoją wolę pracownikom, nie wdają się w zbędne dyskusje. Są szanowane przez swoich pracowników za profesjonalizm i wiedzę.

Lwy dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: polityk, oficer, manager, podróżnik, nauczyciel, aktor, przedsiębiorca, biznesmen.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com