Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Panna

23 VIII - 22 IX
Horoskop zawodowy dla Panny
Pracowita i wytrwała. Praca często staje się jej pasją, poradzi sobie nawet ze żmudnymi, pracochłonnymi projektami, lubi pracować samotnie.

Panny lubią pracę wymagającą dokładności, perfekcjonizmu. Są obowiązkowe, odpowiedzialne, sumienne. Nadają się do pracy w usługach, mają talent matematyczny, często wybierają zawody związane z techniką, medycyną, planowaniem i zarządzaniem. Sukcesy zawodowe zawdzięczają swojej pracowitości, dokładności, staranności oraz rzetelnej wiedzy. Nie lubią hazardu i ryzyka. Realizują się w zawodach wymagających cierpliwości, koncentracji, dokładności. Pracują zwykle wytrwale i systematycznie, nie zrażają ich nawet monotonne zadania i ciężka praca. Panny są sumiennymi pracownikami, nie lubią pracować w grupie, wolą działać samodzielnie. Często pracują w domu. Są bardzo krytyczne wobec innych, ale i wobec siebie. Panny właśnie robiąc karierę odnajdują swoje życiowe powołanie, często pracują ponad siły i są przepracowane. Nie lubią nagłych zmian, nigdy nie podejmują pochopnych decyzji.

Panny jako pracownicy są systematyczne, pracowite, odpowiedzialne i obowiązkowe. Pracodawcy cenią je za profesjonalizm i sumienność. Panny lubią być doceniane, sprawiedliwie nagradzane, wszelka krytyka bardzo je zniechęca.

Panny jako szefowie zwykle bardzo dużo pracują, czasem nawet popadają w pracoholizm. Wobec swoich pracowników są bardzo wymagające i krytyczne. Zwykle nie znoszą sprzeciwu, wymagają dyscypliny i posłuszeństwa. Nie są zbyt lubiane.

Panny dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: lekarz, pisarz, nauczyciel, psycholog, księgowy, bankier, architekt, pośrednik handlu nieruchomościami, kierowca, policjant, kolejarz.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com