Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Rak

21 VI - 22 VII
Horoskop zawodowy dla Raka
Dokładny i sumienny. Dobry pracownik, pomysłowy i twórczy, lubi samodzielne projekty, ale równie dobrze pracuje w grupie.

Raki są dobrymi pracownikami, ale nie lubią się wyróżniać, nie nadają się do funkcji reprezentacyjnych. Nie lubią zmian, bardzo rzadko podejmują decyzje o zmianie pracy. Potrafią działać w grupie, ale równie dobrze nadają się do pracy samodzielnej. Łatwo nawiązują kontakty z ludźmi. Świetnie realizują się we wszystkich zawodach artystycznych, dzięki zdolnościom do fantazjowania, bogatej wyobraźni i marzycielskiej naturze. Są odpowiedzialne i dokładne, sumiennie i porządnie wykonują powierzaną im pracę. Zwykle jednak nie wykraczają poza zakres obowiązków, nie wychylają się, są mało kreatywne. Bywają dobrymi przedszkolankami, opiekunami dzieci, nauczycielami. Wykazują duży talent w dziedzinach związanych z modą, dekoracją wnętrz, architekturą.

Jako pracownicy Raki są uprzejme i uczynne, a inni lubią z nimi pracować. Zwykle pracują dobrze, kiedy mają zapewnioną stałą posadę i godziwe wynagrodzenie. Lubią czuć się doceniane i to motywuje je do lepszej pracy.

Jako szefowie Raki są wrażliwe na potrzeby swoich pracowników, łagodne i miłe. Nie wywyższają się ponad innych, starają się zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze warunki. Zwykle są wymagające i konsekwentne, bywają drażliwe.

Raki dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: lekarz, opiekunka, pielęgniarz, kucharz, fotograf, psycholog, pracownik społeczny, architekt.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com