Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Ryby

19 II - 20 III
Horoskop zawodowy dla Ryb
Pracowite i zdolne. W pracy cenią sobie miłą i przyjazną atmosferę, wyrozumiałe i chętne do współpracy, bywają uzdolnionymi artystami.

Ryby mają łagodną, marzycielską naturę. W pracy dążą do spokoju, lubią pracować w małych firmach, ze znanymi sobie ludźmi. Nie lubią zbędnego zamieszania, chaosu. Nie umieją podejmować szybkich decyzji, wszystkie sprawy muszą przemyśleć. Ryby cieszą się zaufaniem i uznaniem osób, z którymi współpracują. Wytrwale, krok po kroku dążą do wytyczonego celu. Dobrze realizują się w zawodach, w których potrzebne jest wyczucie taktu, dyplomacja, dobre porozumienie z ludźmi. Bywają dobrymi psychologami, lekarzami. Umieją słuchać, rozumieją ludzi. Dzięki łagodnej naturze wzbudzają zaufanie, ale też czasem swoją dobrodusznością i naiwnością prowokują oszustów i naciągaczy. Często obdarzone są dużą wyobraźnią i twórczymi talentami. Zostają artystami, osiągają niejednokrotnie sławę i odnoszą znaczące sukcesy. Sukces zależy jednak od ich determinacji oraz odrobiny szczęścia.

Jako pracownicy Ryby są odpowiedzialne, sumienne, ale mało zdyscyplinowane. Nie lubią wchodzić w konflikty, unikają sporów. Są często mało twórcze, bywają roztargnione i bałaganiarskie.

Jako szefowie Ryby są łagodne i wyrozumiałe. Są zwykle lubiane przez pracowników, stwarzają miłą atmosferę w pracy. Niekiedy są za mało zdecydowane, miewają problemy z podejmowaniem decyzji, zmieniają często zdanie.

Ryby dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: prawnik, bibliotekarz, informatyk, weterynarz, lekarz, pielęgniarka, psycholog.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com