Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Skorpion

24 X - 21 XI
Horoskop zawodowy dla Skorpiona
Uparty i ambitny. Trudny w kontaktach, dąży do władzy i sukcesów, chętnie zakłada prywatną firmę, nie lubi współpracować, woli działać na własną rękę.

Skorpiony są bardzo uparte, ambitne, dążą do wyznaczonego celu bez względu na przeszkody. Pragną odnieść sukces, zająć wysokie stanowisko i dążą do tego celu uparcie, nawet latami realizując swój cel. Rzadko zapominają urazy i krzywdy, nie lubią pracować z ludźmi, do których nie mają zaufania, których nie szanują. Często zakładają własne firmy lub prowadzą działalność na własną rękę. Nie boją się trudności i ryzyka. Są wytrwałe i pracowite, dążą do perfekcji. Dobrze realizują się w zawodach wymagających skupienia, cierpliwości i uporu. Są pomysłowe, bystre i inteligentne, mają wyczucie smaku i dobry gust. Lubią obcować z przyrodą, często pracują w ogrodnictwie. Często mają talenty literackie. Są dobrymi psychologami, łatwo rozwikłują zawiłości ludzkich charakterów.

Skorpiony jako pracownicy mają często trudności w kontaktach z współpracownikami, a nawet przełożonymi. Zwykle są dobrymi pracownikami, wręcz perfekcjonistami. Wolą jednak pracować samodzielnie, a nie w grupie.

Skorpiony jako szefowie są wyjątkowo wymagający, trudno sprostać ich oczekiwaniom. Gdy są zadowolone z pracownika, potrafią to docenić i nagrodzić. Są sprawiedliwe i obiektywne.

Skorpiony dobrze sprawdzają się w następujących zawodach: lekarz, psycholog, żołnierz, ogrodnik, naukowiec, policjant, detektyw, prawnik.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com