Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Strzelec

22 XI - 21 XII
Horoskop zawodowy dla Strzelca
Pomysłowy i perfekcyjny. Dużo wymaga od siebie, ceni pracę, chętnie współpracuje z innymi ludźmi, uczynny i sprawiedliwy.

Strzelce lubią żyć aktywnie, ruch, działanie to ich żywioł. Często zmieniają miejsce pracy, lubią poznawać nowych ludzi i zwiedzać świat. Zwykle znają kilka języków, dużo podróżują. W pracy wykorzystują zdobyte doświadczenia. Ciekawska natura, życiowy optymizm i łatwość nawiązywania kontaktów pomagają im robić karierę i zdobywać władzę. Trudności i przeszkody nie budzą w nich lęku, nie boją się ryzyka, spełniają się w nowych wyzwaniach. Chcą zawsze być w centrum wydarzeń. Kochają zwierzęta i przyrodę. Są pomysłowe, oryginalne, otwarte na świat i ludzi. Chętnie zajmują się działalnością badawczą. Często pracują jako naukowcy, wykładowcy. Nie boją się stanowisk wymagających dużej odporności na stres. Posiadają mnóstwo energii, kochają ryzyko.

Strzelce jako pracownicy są miłe i uczynne, chętnie i z przyjemnością pomagają kolegom. Umieją robić dobre wrażenie, łatwo awansują. Uparcie bronią swoich poglądów, bywają zbyt pewne siebie.

Strzelce jako szefowie dążą do perfekcji, dużo wymagają od siebie i od swoich pracowników. Bezustannie pragną się rozwijać, dokształcać. Również od podwładnych oczekują ciągłego rozwoju, pomysłowości, zaangażowania. Potrafią to docenić i nagrodzić.

Strzelec dobrze się sprawdza w następujących zawodach: nauczyciel, pilot, sportowiec, księgowy, polityk, prawnik, kierowca, tłumacz.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com