Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Waga

23 IX - 23 X
Horoskop zawodowy dla Wagi
Sympatyczna i rozważna. Łatwo nawiązuje kontakty, co znacznie pomaga jej w robieniu kariery zawodowej, lubi wygody i luksusy.

Wagi potrafią łagodzić wszystkie konflikty, znajdować kompromisy, są w pracy uprzejme i miłe. Rzadko mają wielkie zawodowe ambicje, cenią sobie spokój i wygodę. Pracują po to, aby zapewnić sobie stabilizację materialną, wygodne życie. Mają talenty dyplomatyczne, łatwo nawiązują kontakty, dobrze radzą sobie na stanowiskach wymagających kontaktu z ludźmi, na przykład jako przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, doradcy. Często prowadzą prywatne firmy lub pracują w wolnym zawodzie. Nie lubią monotonnych obowiązków. Łatwo się zniechęcają, nie są wytrwałe w dążeniu do celu. Zawodowe sukcesy zapewniają Wagom głównie ich dyplomatyczne zdolności, umiejętność przystosowywania się, umiejętność lawirowania i unikania konfliktów. Świetnie adaptują się w każdym środowisku, potrafią stworzyć dobrą atmosferę do współpracy.

Wagi jako pracownicy są miłe, zwykle posłuszne oraz niekonfliktowe. Nie lubią pracować w nadgodzinach, wypełniają jedynie swoje obowiązki. Czasem są bałaganiarskie, zwykle brakuje im cierpliwości do monotonnych zadań.

Jako szefowie Wagi są zwykle wyrozumiałe i łagodne. Czasem bywają niekonsekwentne i zmieniają często zdanie. Starają się wprowadzać w pracy miłą atmosferę, nie stresują swoich podwładnych, rozwiązują konflikty pokojowo. Mają duże wyczucie uczciwości i sprawiedliwości.

Wagi dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: dyplomata, prawnik, bankier, pisarz, dekorator wnętrz malarz, tancerz, aktor, muzyk, krawiec, fryzjer, stylista, modelka.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com