Nawigacja:
Home
Horoskopy
Wróżby
Numerologia

 
znak zodiaku

Wodnik

20 I - 18 II
Horoskop zawodowy dla Wodnika
Twórczy i pomysłowy. Ciężko pracuje na sukces, chodzi swoimi drogami, bystry i oryginalny, wszechstronnie uzdolniony.

Wodniki to osoby twórcze, pomysłowe, błyskotliwe. Świetnie czują się w grupie, ale nie lubią działać zespołowo. Potrzebują ludzi, aby błyszczeć i się wyróżniać. Wodniki są trudnymi pracownikami, sukces osiągają dzięki ciężkiej pracy i tylko jeśli dopisze im szczęście. Są życzliwe i chętnie służą pomocą. Wodniki nie lubią przymusu, nie są zdyscyplinowanymi pracownikami, potrzebują ciągle nowych bodźców, nowych zachęt aby działać. Bywają kapryśne i zmienne. Nie brakuje też wśród nich ludzi pomysłowych i błyskotliwych, obdarzonych twórczym umysłem. Z pasją podchodzą do nowych wyzwań. Lubią pracować nad nowatorskimi rozwiązaniami, pociągają ich nowoczesne technologie. Często zaskakują ekstrawagancją i oryginalnymi pomysłami. Mają często uzdolnienia artystyczne, uzdolnienia literackie, zmysł obserwatorski. To urodzeni indywidualiści, często wyprzedzający swoje czasy.

Wodniki jako pracownicy są często niezdyscyplinowane, wręcz krnąbrne. Żądają wygórowanego wynagrodzenia, często zmieniają pracę. Jeśli trafią na pasjonującą je dziedzinę, są pracowite i pełne zapału. Wodnika docenią szefowie, którzy lubią niekonwencjonalne, odważne rozwiązania.

Jako szefowie Wodniki są wyrozumiałe i rozsądne. Traktują podwładnych jak partnerów, nie wywyższają się. Lubią pracowników pomysłowych, twórczych. Ciągle się uczą, szkolą, tego też wymagają od podwładnych.

Wodniki dobrze się sprawdzają w następujących zawodach: fotograf, pilot, pisarz, nauczyciel, inżynier, naukowiec, filozof, psycholog, podróżnik.


 

 
 
© 2012 - 2017 horoskopy.atcsites.com